Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny w Tarnowie

Zespół muzyczny "Orkiestra Dnia Pańskiego" powstał przy parafii jesienią 1999 roku. Inicjatorem, założycielem oraz opiekunem zespołu jest Pan Roberta Sipiora. Pierwszym  przyjacielem i opiekunem duchowym przez cztery lata był ks. Krzysztof Wąchała. Zespół od początku swojego istnienia służy i ewangelizuje muzyką chrześcijańską.

orkiestraZespół zdobył wiele nagród podczas konkursów muzyki chrześcijańskiej, ubogaca śpiewem i muzyką czuwania modlitewne odbywające się w Tarnowie i okolicach. Udziałem zespołu są koncerty plenerowe (TTKCH - Tarnów, Świętojańskie Dni Młodych - Łącko, koncerty dla młodzieży w czasie lipcowego odpustu w Tuchowie), udział w festynach parafialnych, posługa w czasie uroczystości Mszy św. ślubnych, prymicyjnych i pierwszokomunijnych oraz odpustowych. Jednak najważniejszym elementem działalności zespołu jest zaangażowanie się w życie parafii bł. Karoliny w Tarnowie (posługa muzyczna w czasie Mszy św. niedzielnych, uroczystości parafialnych, odpustowych, apeli).
 
Dużym sukcesem zespołu było nagranie trzech płyt - dwie zostały wydane: "Będziemy Ciebie Pamiętać" i "Paś owieczki Me", trzecia od kilku lat w przygotowaniu.  Zespół jest pełen wdzięczności Panu Bogu za kilkanaście lat swojego istnienia. Wdzięczni jesteśmy  także wszystkim tym, którzy pomocą, radą, wsparciem przyczynili się do rozwoju zespołu. W szczególny sposób jesteśmy wdzięczni ks. prałatowi Stanisławowi Dutce za wszelka pomoc i przychylność.


diecezja tarnowska grayscalecentrum jp ii grayscalefundacja dnt grayscalecaritas grayscaleopoka grayscalerdn malopolska grayscalekai grayscalegosc niedzielny grayscaletygodnik niedziela grayscalebiblia tysiaclecia grayscalekatechizm kk grayscale