Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny w Tarnowie

9 VIII 2020 r. - XIX niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

Dziś o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Szynwałdzie odbędzie się spotkanie informacyjne dla pielgrzymów grupy 2 pw. św. Franciszka, udających się w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.

Czytaj więcej...

2 VIII 2020 r. - XVIII niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości narodowej. Dołóżmy starań, aby nasze rodziny nie borykały się z problemami alkoholizmu i uzależnień. W parafii jest księga trzeźwości. Można złożyć w niej swoje zobowiązania trzeźwościowe, choćby na jakiś czas.

Czytaj więcej...

26 VII 2020 r. - XVII niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

Zbliża się sierpień, miesiąc trzeźwości narodowej. Może sierpień obecnego roku pobudzi nas do lepszego i bardziej trzeźwego życia. Ofiarujmy to dla kogoś, kto potrzebuje naszego wsparcia i pomocy.

Czytaj więcej...

12 VII 2020 r. - XV niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

W Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na tarnowskim Burku rozpoczyna się tygodniowy odpust przeżywany pod hasłem: "Niech wam zatem towarzyszy Matka Boża Szkaplerzna (…) i niech was Ona zawiedzie w końcu do Boga…”. Odpust potrwa od 12 to 19 lipca. Program znajduje się przy wyjściu z kościoła.

Czytaj więcej...


diecezja tarnowska grayscalecentrum jp ii grayscalefundacja dnt grayscalecaritas grayscaleopoka grayscalerdn malopolska grayscalekai grayscalegosc niedzielny grayscaletygodnik niedziela grayscalebiblia tysiaclecia grayscalekatechizm kk grayscale