Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny w Tarnowie

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów

rekolekcje 2018Tegoroczne rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkół podstawowych z naszej parafii zostały zaplanowane na 2 - 4 marca. Drodzy uczniowie i rodzice zapraszamy do wspólnej modlitwy i uczestniczenia w naukach rekolekcyjnych. Oto ich szczegółowy program:

 

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe

oplatek 2016Kolędy, pastorałki, wspólna modlitwa, życzenia i świąteczna atmosfera – jak co roku, od wielu już lat, 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych, Chóru Magnificat, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich  oraz Rycerzy Kolumba, na spotkanie opłatkowe. Początek o godz. 19.00 w sali na plebani.


 

Wizyta duszpasterska

wizyta duszpasterska 2020Podajemy plan wizyty duszpasterskiej w rodzinach naszej parafii na najbliższe dni. Prosimy, aby w miarę możliwości obecna była cała rodzina. Przygotowując się do wizyty kolędowej, prosimy ustawić na stole: krzyż, świece, Pismo Święte, wodę święconą, kropidło. W dni powszednie wizyta duszpasterska rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o godz. 10.00 (chyba, że podano inaczej) a w niedziele o godz. 14.00.  Z góry dziękujemy za życzliwe przyjęcie i do zobaczenia!

9.I.2020 (czwartek) -  od godz. 16.00
os. Westerplatte, blok nr 22, klatka III IV – ks. proboszcz
os. Westerplatte, blok nr 17, klatka IV V – 1 ksiądz
os. Westerplatte, blok nr 17, klatka VI – 1 ksiądz
os. Westerplatte, blok nr 17, klatka VII VIII – 1 ksiądz
os. Westerplatte, blok nr 17, klatka IX X – 1 ksiądz

Czytaj więcej...

Dzień dziękczynienia za nawiedzenie

mbcz ok10 stycznia (piątek) w naszej parafii przeżywamy doroczny dzień dziękczynienia za nawiedzenie Matki Bożej Częstochowskiej w kopii jej jasnogórskiego wizerunku, które miało miejsce w 2001 roku w ramach II peregrynacji w diecezji tarnowskiej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym dziękczynieniu, dziękczynieniu za łaski czasu nawiedzenia.

Czytaj więcej...

Adwentowe działa pomocy bliźnim – przyłącz się !

swiece2019Od pierwszej niedzieli Adwentu trwa sprzedaż świec w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, która w tym roku prowadzona jest pod hasłem "Świeca, która tworzy polską Wigilię”. Świece można nabywać w sklepiku parafialnym przy wyjściu z dolnego kościoła. Ofiara za małą świecę wynosi przynajmniej 5 zł, a za dużą 15 zł.

 

Czytaj więcej...


diecezja tarnowska grayscalecentrum jp ii grayscalefundacja dnt grayscalecaritas grayscaleopoka grayscalerdn malopolska grayscalekai grayscalegosc niedzielny grayscaletygodnik niedziela grayscalebiblia tysiaclecia grayscalekatechizm kk grayscale