Gazeta parafialna "Totus Tuus"

Gazeta parafialna "Totus Tuus" wydawana jest w naszej parafii od 1994 roku. Tak wyglądały pierwsze jej numery.

Biuletyn zapowiadający gazetę parafialną Totus TuusPierwszy numer gazety parafialnej Totus Tuus

Pierwszy numer gazety przygotował ks. Józef Szczęśniak w połowie 1994 roku. Po jego przeniesieniu z naszej parafii latem 1994 roku, redakcję gazetki objęła pani Stanisława Dziewa-Nowak i prowadziła ją przez rok. W 1995 roku redakcję objęła pani Monika Głowacka i od tego czasu z redakcją gazetki stale współpracują pani Stanisława Dziewa-Nowak i pan Alojzy Gwizdała. Przez okres tych kilkunastu lat istnienia naszej gazetki z zespołem redakcyjnym współpracowało kilkanaście innych osób. Obecnie jest aktywnych 5 współpracowników. Opiekunami gazety są ks. Mariusz Król i ks. Józef Pajor.

"Totus Tuus"  jest swoistą  kroniką najważniejszych wydarzeń z życia wspólnoty parafialnej. Zawiera także teksty o charakterze duszpasterskim i opiniotwórczym.  "Totus Tuus" wydawany jest przynajmniej 5 razy w roku: na Wielki Post, Wielkanoc, Boże Narodzenie i przed odpustami parafialnymi - w czerwcu i listopadzie. Czasami ukazują się także dodatkowe numery specjalne.

Zachęcamy do nabywania gazetki w wersji papierowej oraz do przeglądania wersji elektronicznych, które sukcesywnie bedą zamieszczane poniżej.

Rok 2013

tt 1 2013tt 2 2013tt 3 2013tt 5 2013tt 4 2013