Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 9.00  i  16.00 - 17.30 oraz w soboty w godz. 9.00 - 11.00. W niedziele i święta kancelaria jest nieczynna.

W nagłych przypadkach, w sprawach ważnych i pilnych (np. pogrzebu lub wezwania do chorego) do kancelarii można dzwonić o każdej porze: +48 14 624 22 11.

Intencje mszalne przyjmujemy w zakrystii przed i po każdej mszy św. oraz w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej. Wszystkie sprawy przedmałżeńskie i małżeńskie są omawiane w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.00 - 17.30 (za wyjątkiem pierwszego piątku miesiąca).