Rekraacyjnie w Sandomierzu i okolicy

3 czerwca odbyła się wycieczka parafialnego chóru "Magnificat" do Baranowa Sandomierskiego, Sandomierza i Kurozwęk. Zwiedziliśmy pałac w Baranowie oraz sandomierski rynek. Punktem kulminacyjnym było ranczo w Kurozwękach, gdzie mogliśmy zobaczyć z bliska mnóstwo bizonów.  Był to piękny, słoneczny i wspólnie spędzony dzień, który służył odkrywaniu piękna naszego kraju i wspólnej zabawie, także przy ognisku.

Muzyczna oprawa Triduum Paschalnego

Przeżywamy Triduum Paschalne. Podczas wieczornych uroczystości, parafialny chór Magnificat wykona najpiękniejsze wielkopostne utwory muzyki sakralnej m.in. "Stabat Mater ", "Jezu, szczęście moje". Serdecznie zapraszamy w Wielki Czwartek na godz. 18:00, w Wielki Piątek na godz. 17:00 oraz w Wielką Sobotę na godz. 18:00. Mamy nadzieję, że muzyczna oprawa pomoże jeszcze głębiej przeżyć Triduum Paschalne.