Ogłoszenia parafialne

Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Wspominamy też nasz chrzest św., dziękując Bogu za łaskę dzieciństwa Bożego i godność chrześcijanina.

• W ostatnim tygodniu – czy to na tacę w kościele, czy przy okazji kolędy w domu, w pracach wykończeniowych kościoła pomogło 51 rodzin, z innej parafii - 2 rodziny.Wszystkim Serdecznie dziękujemy. Niech bł. Karolina i św. Jan Paweł II wypraszają potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

• W przyszłą niedziele ofiary na tacę będą zbierane na ogrzewanie kościoła. Prosimy o ofiarność na nasz wspólny cel i wspólną sprawę.

• Styczniowe spotkania młodzieży klas VII i VIII odbywają się w ramach wizyt duszpasterskich w rodzinie. Tam też są podpisywane indeksy.

• W piątek będzie obchodzony w kościele katolickim Dzień Judaizmu. Natomiast w sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

• W piątek wspominamy – św. Antoniego, opata. Solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

• Dziś o godz. 17.00 wspólne śpiewanie kolęd. Zaprasza chór „Magnificat”.

• Jest do nabycia prasa katolicka. Rozprowadzają ministranci.