pieczec parafii2W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski Msze św. w naszym kościele są odprawiane według porządku niedzielnego. Wyjątek stanowi Msza św. o godz. 12.00 przeznaczona dla dzieci komunijnych.

• Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Tak samo w niedziele i święta. Maryja zaprasza na majówki wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież.

• Dzisiejsza uroczystość I Komunii Św. rozpoczyna tzw. „Biały Tydzień”, który zakończymy w środę. Natomiast przez cały Biały Tydzień dzieci przychodzą do kościoła na godz. 17.30. Będą brały udział w nabożeństwie majowym i Mszy św.

• Przypominamy, że jutro jest I piątek miesiąca. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 7.30; 16.30 – dla dzieci; 18.00; 20.00. O godz. 21.00 rozpocznie się nocne czuwanie prowadzone przez Apostolat Trzeźwości. Do chorych jutro pójdziemy od godz. 8.30.

• W niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

• 4 maja w kalendarzu wspominamy św. Floriana - męczennika, patrona strażaków, hutników, kominiarzy i pracowników gospodarki komunalnej. W niedzielę – 6 maja, swoje imieniny obchodzą ci, którzy noszą imię św. Apostołów: Filipa i Jakuba. Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Królowej Polski.

• Warto jeszcze nabyć ostatni numer „Gościa Niedzielnego”. Są też inne czasopisma.