Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny w Tarnowie

pieczec parafii2W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski Msze św. w naszym kościele są odprawiane według porządku niedzielnego. Wyjątek stanowi Msza św. o godz. 12.00 przeznaczona dla dzieci komunijnych.

  • Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Tak samo w niedziele i święta. Maryja zaprasza na majówki wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież.

  • Dzisiejsza uroczystość I Komunii Św. rozpoczyna tzw. „Biały Tydzień”, który zakończymy w środę. Natomiast przez cały Biały Tydzień dzieci przychodzą do kościoła na godz. 17.30. Będą brały udział w nabożeństwie majowym i Mszy św.

  • Przypominamy, że jutro jest I piątek miesiąca. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 7.30; 16.30 – dla dzieci; 18.00; 20.00. O godz. 21.00 rozpocznie się nocne czuwanie prowadzone przez Apostolat Trzeźwości. Do chorych jutro pójdziemy od godz. 8.30.

  • W niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

  • 4 maja w kalendarzu wspominamy św. Floriana - męczennika, patrona strażaków, hutników, kominiarzy i pracowników gospodarki komunalnej. W niedzielę – 6 maja, swoje imieniny obchodzą ci, którzy noszą imię św. Apostołów: Filipa i Jakuba. Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Królowej Polski.

  • Warto jeszcze nabyć ostatni numer „Gościa Niedzielnego”. Są też inne czasopisma.

diecezja tarnowska grayscalecentrum jp ii grayscalefundacja dnt grayscalecaritas grayscaleopoka grayscalerdn malopolska grayscalekai grayscalegosc niedzielny grayscaletygodnik niedziela grayscalebiblia tysiaclecia grayscalekatechizm kk grayscale