Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny w Tarnowie

15 VII 2018 r. - XV niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

W Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na tarnowskim Burku rozpoczyna się tygodniowy odpust przeżywany pod hasłem: „Z Maryją otwieramy się na działanie Ducha Świętego”. Nasza parafia zaproszona jest na wtorek na godz.18.00. Program odpustu jest umieszczony na tablicy ogłoszeń i tutaj.

Czytaj więcej...

8 VII 2018 r. - XIV niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

Dziś kończy się Wieki Odpust Tuchowski. Wczoraj grupa osób z naszej parafii uczestniczyła w pieszej pielgrzymce do Tuchowa. Wszystkim, którzy ofiarowali swój trud Matce Bożej i reprezentowali naszą parafię w Tuchowie, na czele z ks. Bartoszem, serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej...

1 VII 2018 r. - XIII niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

Rozpoczął się Wielki Odpust Tuchowski. Dokładny program jest w gablocie ogłoszeń. Tradycyjnie już, organizujemy pieszą pielgrzymkę do Tuchowa w sobotę – 7 lipca. Pielgrzymka wyruszy z placu kościelnego o godz. 5.00 rano. Wyjdziemy wcześniej, aby mieć więcej czasu na spokojne przejście i na dłuższe postoje na trasie. Zachęcamy do udziału wszystkich. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Bartosz. Jest możliwość zamówienia autokaru na drogę powrotną. Kto chce skorzystać z autokaru niech wpiszę się na listę, która jest w zakrystii. Zapisy do czwartku włącznie. Jeśli będzie przynajmniej 15 chętnych, autokar pojedzie. Jeśli nie, to odmówimy.

Czytaj więcej...

24 VI 2018 r. - XII niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

W piątek – 29 czerwca obchodzimy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu obowiązuje nas udział we Mszy św. Msze św. będą odprawiane tak, jak w święta pracujące: 6.00; 7.30; 9.00 – przed południem; po południu –1600; 18.00; 20.00. Licznym Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych wyproszonych przez swoich wielkich Patronów. W piątek z racji Uroczystości nie obowiązuje abstynencja /post/ od pokarmów mięsnych.

Czytaj więcej...

17 VI 2018 r. - XI niedziela zwykła

pieczec parafii2

Ogłoszenia parafialne

Chcemy bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się czynnie w tygodniowy program Misji Świętych, przeżywanych w dniach 2 - 9 czerwca bieżącego roku. Były to już 3 Misje w 25-letniej historii naszej parafii. Przygotowały nas do największego wydarzenia, jakim była Konsekracja Kościoła, nadanie Imienia i Srebrny Jubileusz parafii. Dziękujemy też za wszelką pomoc w przygotowaniach tej wielkiej historycznej Uroczystości, która już nigdy nie powtórzy się na tym miejscu, choćby upłynęło wiele wieków. Niech Bóg przez wstawiennictwo bł. Karoliny i św. Jana Pawła II zsyła nam potrzebne łaski i błogosławi każdej rodzinie.

Czytaj więcej...


diecezja tarnowska grayscalecentrum jp ii grayscalefundacja dnt grayscalecaritas grayscaleopoka grayscalerdn malopolska grayscalekai grayscalegosc niedzielny grayscaletygodnik niedziela grayscalebiblia tysiaclecia grayscalekatechizm kk grayscale