pielgrzymkaW sobotę 30 czerwca rozpoczął się Wielki Odpust Tuchowski przeżywany w tym roku pod hasłem "Maryjo, Służebnico Ducha Świętego wspieraj nas". Odpust zakończy się w niedzielę 8 lipca. Natomiast w sobotę 7 lipca zapraszamy do wspólnego pieszego pielgrzymowania do Matki Bożej Tuchowskiej. Trasa pielgrzymki to około 19 km. Wyruszamy o godz. 5.00 z placu przed kościołem. Zabierzmy ze sobą różaniec, modlitewnik i śpiewnik. Jest możliwość zamówienia autokaru na drogę powrotną z Tuchowa do Tarnowa. Prosimy tych, którzy chcieliby skorzystać z tej oferty o wpisywanie się na listę. Lista jest w zakrystii u Pana kościelnego. Zapisy do czwartku włącznie.