Parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny w Tarnowie

13 stycznia w parafii Tylmanowa odbyło się XX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Uczestniczyło w nim około tysiąc osiemset osób – małych kolędników, ich rodziców, opiekunów, animatorów, kapłanów i sióstr zakonnych. Wśród nich byli też kolędnicy z naszej parafii. Spotkanie służyło podsumowaniu tegorocznego - rekordowego pod względem liczby uczestników oraz zebranych środków - misyjnego kolędowania. Rozstrzygnięto także kilka konkursów, w tym na najlepszy reportaż z kolędowania. Po raz kolejny zwyciężył materiał przygotowany przez małych kolędników i ich opiekunów z naszej parafii. Zapraszamy do obejrzenia i do zobaczenia za rok!


diecezja tarnowska grayscalecentrum jp ii grayscalefundacja dnt grayscalecaritas grayscaleopoka grayscalerdn malopolska grayscalekai grayscalegosc niedzielny grayscaletygodnik niedziela grayscalebiblia tysiaclecia grayscalekatechizm kk grayscale