droga krzyzowa WRW poniedziałek - 18 września, jak co roku, zapraszamy parafian do udziału w Drodze Krzyżowej śladami męczeństwa naszej patronki - błogosławionej  Karoliny. Droga Krzyżowa rozpocznie się o godz. 15.00 a bezpośrednio po niej odprawiona zostanie Msza św.

Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie zarówno indywidualnie jak i rodzinami. Organizujemy wyjazd autokarowy do Zabawy. Autobus odjedzie z parkingu przy naszym kościele o godz. 13.45. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.