pielgrzymkaW sobotę 1 lipca rozpoczyna się Wielki Odpust Tuchowski przeżywany w tym roku pod hasłem "Maryjo, pomóż nam odważnie głosić Ewangelię". Odpust zakończy się w niedzielę 9 lipca. Natomiast w sobotę 8 lipca zapraszamy do wspólnego pieszego pielgrzymowania do Matki Bożej Tuchowskiej. Trasa pielgrzymki to około 19 km. Wyruszamy o godz. 5.30 z placu przed kościołem. Zabierzmy ze sobą różaniec, modlitewnik i śpiewnik. Jest możliwość zamówienia autokaru na drogę powrotną z Tuchowa do Tarnowa. Prosimy tych, którzy chcieliby skorzystać z tej oferty o wpisywanie się na listę. Lista jest w zakrystii u Pana kościelnego. Zapisy do czwartku włącznie.